Potravinka – potravinová FRESH fólie na potraviny – 300m

Potravinová Fresh fólie vysoce přilnavá a zcela se hodí pro balení potravin, které pak zůstávají dlouho čerstvé.
Kód: potravinka-300
dodací lhůta : 1-2 dny
369 Kč

Tato potravinová fólie je vyrobena z PVC, což ji dodává několik unikátních vlastností.
Těmi jsou například vysoká elastičnost, přilnavost, výdrž proti živlům a možnost opakovaného použití.

Díky pružnosti a přilnavosti je tato fólie vynikajícím prostředkem k balení potravin. Její přilnavost zajišťuje, že potravina nevypadne, i kdyby se miska převrátila.
To si mimochodem můžete zkusit sami – fólií překryjte sklenici s vodou a převraťte ji. Uvidíte, že žádná voda ze sklenice nevyteče.

Fólie také zabraňuje úniku či vniknutí nechtěného pachu z potravin v lednici. Kupříkladu máslo nepřijme pachy zrajících sýrů. Pokud chcete uchovat maso, pak potravinová fólie zabrání jeho zkažení.

Potravinová fólie umožňuje i několikanásobné použití. Díky její elastičnosti lze použít menší kus fólie pro zakrytí mnohem větší plochy. Vysoká přilnavost fólie zároveň zajistí dokonalou izolaci produktu, což z ní dělá velice úspornou alternativu k jiným výrobkům na trhu.
V neposlední řadě je fólie odolná vůči chladu. Můžete ji tedy používat na balení potravin, které pak uschováte např. v mrazáku. Fólie je odolná do -40°C. Doporučujeme před zapnutím mikrovlnky udělat do fólie několik otvorů, aby vzniklý tlak uvnitř ohřívané nádoby nezpůsobil nechtěné škody.
Fólie využívá systém anti-fog, který zabraňuje zamlžení, takže stále vidíte, co se pod fólií skrývá.

Návod na použití:

Kompletace: Krabičku otevřeme a vyloupneme otvor pro fólii směrem ven. Dále odmotáme 10 cm fólie z role a provlečeme vzniklým podélným otvorem. Vytáhneme řezačku a krabičku uzavřeme.
Řezačka má na spodní části oboustrannou lepící pásku. Odlepíme z této pásky krycí vrstvu a řezačku nalepíme na vyznačené místo na vrchní straně krabičky. Ukázka krabičky z boku viz obrázek.

Použití: Fólii přetáhneme přes okraj řezačky v požadované délce a provedeme zabalení potravin. Následně řezačku posuneme z jednoho okraje na druhý, a tím provedeme odříznutí fólie. 

Bezpečnostní upozornění:

Uchovávat mimo dosah dětí.
Nesmí přijít do styku s horkým povrchem a plamenem.
Při použití v mikrovlnné troubě nutno folii několikrát propíchnout

Folie splňuje požadavky nařízení EPR 10/2011

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Náhradní Nano Houba

Náhradní Nano Houba pro Mop Dreams Original

219 Kč

Stěrka Aquadreams

Stěrka Aquadreams Je Velkmi Kvalitní Stěrka Na Okna A Další Kluzké Povrchy, Se Kterou Je Vše Umyto A Vysušeno Téměř Okamžitě.

610 Kč

Mop Dreams Original

Set Mop Dreams Original Obsahuje Mop, Vědro A Jako Dárek Speciální Absorbční Gumovou Stěrku.

699 Kč

Náhradní Hadřík Pro Aquadreams Microfiber

Náhradní Hadřík Z Microfiber Na Aquadreams.

79 Kč